Ansatte

Pål Trælvik

Generalskeretær
Tlf: 22 66 02 00
E-post: pal@bsknc.no

           

Arrangement 

Marthe Bøhler

Arrangements & Produktsjef
Tlf: 97959525
E-post: marthe@bsknc.no

       

Toril Kristoffersern

Arrangement coordinator og klubbansvarlig

Tlf: 22 66 02 42

Epost: toril@bsknc.no


  

Rikke Bjørbæk

Barneturnering
Tlf: 22660271
E-post: rikke@bsknc.no

 

 

Marked og kommunikasjon 

Martin Andersson

Marked og Sponsorsjef
Tlf: 22 66 02 00

E-post: martin@bsknc.no

             

Rannveig Sundelin

Prosjektleder CSR & Bærekraft
Tlf: 22 66 02 42
E-post: rannveig@bsknc.no

       

 Klubb

Vibeke Weiby

Klubbsekretær/Medlemsansvarlig
Tlf: 22 66 02 50
E-post: vibeke@bsknc.no

       

Ulrik Rød

Sportslig administrativ leder
Tlf: 22 66 02 53
Mobil: 48 60 63 57
E-post: ulrik@bsknc.no

        

Økonomi 

Lise Moe

Økonomiansvarlig
Tlf: 22 66 02 72
E-post: lise@bsknc.no

       

Nina Kristiansen

Økonomi
Tlf: 22 66 02 72
E-post: nina@bsknc.no