Klasse A
1972: Sportsklubben Vard, N
1973: Tistedalen, N
1974: VFB Neukølln, 1921, BRD
1975: Queens Park, GB
1977: Ørn FK, N
1978: Molde FK, N
1979: Dumbarton
1980: Pors IF, N
1981: Start IK, N
1982: Moss FK, N
1983: Strømmen IF, N
1984: Odd BK, N
1985: Moss FK, N
1986: Lillestrøm SK, N
1987: Haugar SK, N
1988: Ørn FK, N
1989: Moss FK, N
1990: Lillesrøm SK, N
1991: Moss FK, N
1992: VIF Fotball, N
1993: Tatran Presov, SLK
1994: Skeid, N
1995: Monterrey, MEX
1996: Vadmyra IL, N
1997: Skeid, N
1998: Skeid, N
1999: Åsane IL, N
2000: Vard Haugesund, N
2001: Vålerenga Fotball, N
2002: VATI, RUS
2003: Lillestrøm SK, N
2004: Bayelsa UTD, Nigeria
2005: Vindbjart, N
2006: Brummundal, N
2007: KFUM 2, N
2008: Vålerenga, N
2009: SEFA Abidjan, CI
2010: Strømmen, N
2011: KFUM Oslo, N
2012: Lørenskog, N
2013: Kampala Junior Team, Uganda
2014: Kampala Junior Team, Uganda
2015: Kurdistan

Klasse B
1972: Lyngby BK, DK
1973: Næsby, DK
1974: Føse IF, S
1975: Start IK, N
1977: Start IK, N
1978: Vigerslev, DK
1979: Kalundborg, DK
1980: B 1913, DK
1981: Asker Sportsklubb, N
1982: Pequeninos, BRA
1983: VFL Kamen, BRD
1984: Ørn FK, N
1985: Byasen, N
1986: Kolstad IL, N
1987: Rælingen FK, N
1988: Pequeninos, BRA
1989: Åsane, N
1990: Tromsø IL, N
1991: Bærum FK, N
1992: Pequeninos, BRA
1993: Tromsø, N
1994: Pequeninos, BRA
1995: Viltis, LIT
1996: Vassa, RUS
1997: KFUM-kameratene, N
1998: Unity Boys of ABUIA
1999: Girondins Bordeaux, FRA
2000: Cruz Azul, MEX
2001: Uhunwonde, NGR
2002: Vålerenga Fotball, N
2003: Cruz Azul, MEX
2004: Cruz Azul, MEX
2005: Cruz Azul, MEX
2006: Chiaf Abdidjan, CI
2007: Pequeninos, BRA
2008: Vålerenga, N
2009: Bødø-Glimt, N
2010: Karanba BRA
2011: Karanba, BRA
2012: Skeid, N
2013: Kampala Junior Team, Uganda
2014: Pequeninos, Brasil
2015: Oppsal
Klasse C
1972: Kolding BK, DK
1973: Lyngby BK, DK
1974: Lyngby BK, DK
1975: Frem Valby, DK
1977: Start IK, N
1978: CA Paulistinha, BRA
1979: Assens, DK
1980: North Merchiston, GB
1981: Chia Li, TAIWAN
1982: Pequeninos, BRA
1983: Byåsen, N
1984: Pequeninos, BRA
1985: Kongsvinger IL, N
1986: Moss FK, N
1987: Flint IL, N
1988: Åsane IL, N
1989: Pleven, BUL
1990: Pequeninos, BRA
1991: Carlos Ravel FC, VEN
1992: Søgne FK, N
1993: Lørenskog, N
1994: Pequeninos, BRA
1995: Ilir Viking Tiranë, ALB
1996: Bursapor, TYR
1997: Bangkok Christian FC, THA
1998: SFA Zambia
1999: Lørenskog IF, N
2000: Pequeninos, BRA
2001: Pequeninos, BRA
2002: Beijing Sangao, CHN
2003: Frankfurt Babes, GHA
2004: Pequeninos, BRA
2005: Pequeninos, BRA
2006: Skupi, MK
2007: Diambars, SN
2008: Pequeninos, BRA
2009: Chivas Guadalajara, MEX
2010: Chivas Guadalajara, MEX
2011: Chivas Guadalajara, MEX
2012: Chivas Guadalajara, MEX
2013: Pequeninos, BRA
2014: Pequeninos, BRA
2015: Rio das Ostras, BRA

Klasse D
1972: Gentofte-Vangede, DK
1973: Start IK, N
1974: Djurgårdens IF, S
1975: Sandefjord BK, N
1977: KuPS, SF
1978: Strømmen IF, N
1979: Strømmen IF, N
1980: Runar IL, N
1981: Åsane IL, N
1982: Crystal Palace, GB
1983: Rælingen FK, N
1984: Pequeninos, BRA
1985: Flint IL, N
1986: Cantalao, PERU
1987: Pequeninos, BRA
1988: Ferencevaros, UNG
1989: Lyn, N
1990: Collegio D Bosco, BOL
1991: Collegio D Bosco, BOL
1992: Collegio D Bosco, BOL
1993: Ble ikke arrangert
1994: Star, RUS
1995: Candido de Souza, BRA
1996: Bangkok Christian FC, THA
1997: Bangkok Christian FC, THA
1998: Bangkok Christian FC, THA
1999: Gilikya, ARM
2000: Beijing Youth Team, CHN
2001: Mathare United, KEN
2002: Mathare United, KEN
2003: Mathare United, KEN
2004: Doyc, Tanzania
2005: Kampala Kids, UGANDA
2006: Mathare United, KEN
2007: Mathare United, KEN
2008: Mathare United, KEN
2009: Warsay Club, ERI – Mathare United, KEN
2010: Mathare United, KEN
2011: Mathare United, KEN
2012: Mercedarios, SPA
2013: Fyllingsdalen, NOR
2014: Mathare United, KEN
Klasse D-9-er fotball
2015: As Mexico, MEX
Klasse E
1988: Lyn, N
1989: Cantalao, PERU
1990: Utterö, UNG
1991: Carlos Ravel FC, VEN
1992: Øygard IL, N
1993: Pequeninos, BRA
1994: Pequeninos, BRA
1995: Mathare United FC, KEN
1996: Maitemenay, ERI
1997: Gjelleråsen IF, N
1998: Mathare United FC, KEN
1999: Mathare United FC, KEN
2000: Treungen; N
2001: Vålerenga Fotball, N
2002: Lensvik IL, N
2003: Cosmos, RUS
2004: Staal, Norge
2005: Eidsvoll Turn, N
2006: Kvinesdal, N
2007: Gatchina-Shik, RU
2008: Cosmos Russia, RU
2009: Wittmund, DE
2010: Joinville FC, F
2011: Stjørdals-Blink N
2012: Vik, N
2013: Trosvik, N
2014: Fyllingsdalen, N
2015: Hareid, N
Klasse F
1993: St. Petersburg, RUS
1994: Cosmos, RUS
1995: Maitamanai FC, ERI
1996: Keren FC, ERI
1997: VIF, N
1998: Pequeninos do Jocky, BRA
1999: Lillestrøm SK, N
2000: Lensvik IL, Høyang IL, N
2001: Cosmos, RUS
2002: Kauguri FK, LAT
2003: Storhamar, N
2004: Sagene, N
2005: Gazzaz Sarajevo, Bosnia – Veblungsnes/Åndalsnes, N
2006: Palestine Peace Hope
2007: Moskovskays Zastava, RU – Salangen 2, N
2008: Syril, N
2009: Florø, N
2010: Paces, PAL
2011: Trosvik, N
2012: Unrwa Gaza, Palestina
2013: Balan Sports Club, Romania
2014: Ullern Imbatibles, Norge
2015: UNRWA Footbal Team
Klasse M: (ny klasse i 2014)
2014: Goussaintville, FRA
2015: Emblem

JENTER

Klasse P (ny klasse i 2014):
2014: Notodden FK Hvit
2015: Kolbotn Hvit

Klasse Q
1972: Amazone, N
1973: Kolding BK, DK
1974: Ringsted IF, N
1975: Ringsted IF, N
1977: Virum-Sorgenfri, DK
1978: Roskilde 1906, DK
1979: Sydmors, DK
1980: Heimdal, N
1981: Trondheims/Ørn, N
1982: Chan Jung, TAIWAN
1983: Verdal IL, N
1984: Jardar IL, N
1985: Sting SC, USA
1986: Jardar IL, N
1987: Skedsmo FK, N
1988: Grorud IL, N
1989: Grorud IL, N
1990: Spjelkavik, N
1991: FK Donn, N
1992: FK Donn, N
1993: Langesund, N
1994: Røa IL, N
1995: KFUM-Kam. Spar, N
1996: Donn FK, N
1997: Larvik FK, N
1998: Larvik FK, N
1999: Røa IL, N
2000: Iowa ODP, USA
2001: Vålerenga Fotball, N
2002: Liungen IF, N
2003: Sandviken, N
2004: Sandviken, N
2005: Grei/Linderud, N
2006: Asker, N
2007: Team Strømmen, N
2008: Haugar, N
2009: Sunndal, N
2010: Kaupanger, N
2011: Øvrevoll Hosle IL, N
2012: Åsane, N
2013: Karanba, BRA
2014: Askøy, NOR
2015: Molde 1, NOR

Klasse R
1977: AS, DK
1978: AS, DK
1979: Ringsted, DK
1980: Store Restrup, DK
1981: Franke, S
1982: Pei Tou, TAIWAN
1983: Grorud IL, N
1984: Grorud IL, N
1985: Klæbu IL, N
1986: Trondheims/Ørn, N
1987: Ming chi, TAIWAN
1988: Ådnamarka IL, N
1989: Kurland IL, N
1990: Bremnes IL, N
1991: Øygard IL, N
1992: Vard SK, N
1993: Bryne, N
1994: Hald FK, N
1995: Nanset IF, N
1996: Kolbotn IL, N
1997: Bryne FK, N
1998: Nessegutten, N
1999: Tabagators NFC, USA
2000: Kabwata, ZAMBIA
2001: Sandviken, N
2002: Skovlunde IF, DK
2003: Skovlunde IF, DK
2004: Lørenskog, N
2005: Sola, N
2006: Skovlunde, DK
2007: Sunndal, N
2008: Berg/Skjeberg, N
2009: Lyn, N
2010: Lyn, N
2011: Tertnes, N
2012: Gneist, N
2013: Raufoss, N 4-1 på straffesparkkonkurranse
2014: Lyn, N
2015: Ballerup Skovlunde, DK

Klasse S
1979: Roskilde 1906, DK
1980: Herlev, DK
1981: Lysekils FF, S
1982: Skedsmo og Sandevigen (delt 1. plass)
1983: Norsborg FF, S
1984: Mission Viejo, USA
1985: Koll IL, N
1986: Asker, N
1987: Lysekils FF, S
1988: Bøler IF, N
1989: Arizona Sunbirds, USA
1990: Sprint Jeløy, N
1991: Skeid, N
1992: Skeid, N
1993: Halsen, N
1994: Kurland FK, N
1995: Kurland FK, N
1996: Chertanovo 82, RUS
1997: Grei SF, N
1998: Stjärnen IS
1999: Kabwata, ZAM
2000: Skovlunde, DK
2001. Mathare United, KEN
2002: Skovlunde IF, DK
2003: Grei, N
2004: Fremad Amager, DK
2005: Beijing, CHN
2006: Tertnes, N
2007: Mathare United, KEN – Sunndal, N
2008: FFA Mali, MAL
2009: Næsby Boldklub, DK
2010: Ballerup Skovlunde, DK
2011: Bring Children, Uganda
2012: Bring Children, Uganda
2013: Kløfta/Ull Kisa, Norge
2014: Ballerup Skovlunde, Danmark
2015: Ballerup Skovlunde, Danmark

Klasse T
1985: Hsiu Teh, TAIWAN
1986: Rælingen FK, N
1987: Øygard, N
1988: Kolstad IL, N
1989: Ranheim, N
1990: King Wood Wave, USA
1991: Fortuna Hjørring, DK
1992: Hakadal IL, N
1993: Ble ikke arrangert.
1994: Kurland FK, N
1995: Chertanovo 82, RUS
1996: Sätra SK, SWE
1997: AIK Stockholm, SWE
1998: Øvrevoll, N
1999: Røa IL, N
2000: Holmlia SK, N
2001: Bækkelagets SK, N and Vendelsö IK, SWE
2002: Frogner IL, N
2003: Hadeland KFK, N
2004: Hald, N
2005: Lørenskog, N
2006: Bærums Verk, N
2007: Maveriks, USA
2008: Santa Barbara, USA
2009: Bærum SK, N – Fyllingen 1, N
2010: Haslum, N
2011: Øvrevoll-Hosle, N
2012: Kløfta/Ull Kisa, N
2013: Ballerup Skovlunde, Danmark
2014: Ballerup Skovlunde, Danmark

Klasse T 9-er fotball
2015: Kolbotn

Klasse U
1988: Dalen IL, N
1989: Dalen IL, N
1990: Skeid, N
1991: Halsen IF, N
1992: Halsen IF, N
1993: Kuang Fu, TAI
1994: Jutul IL, N
1995: Øygard IL 1, N
1996: Hjelset-Kleive FB, N
1997: Grei SF, N
1998: Røa, N
1999: Nittedal IL, N
2000: Røa IL, N
2001: Harøy IL, N
2002: Hægebostad IL, N
2003: Koll, N
2004: Florø, N
2005: Bømlo, N
2006: Froland/Amazon, N
2007: Hald, N
2008: KIL/Hemne, N
2009: Blindheim, N
2010: Kvarven Grand, N
2011: Balestrand IL, N
2012: Åndalsnes IF, N
2013: Røa, Norge
2014: Herd, Norge
2015: Kolbotn Princess, N

Klasse V
1993: Røa, N
1994: Kuang Fu, TAI
1995: Skovlunde IF, DK
1996: Øvrevoll BK 1, N
1997: Øvrevoll BK, N
1998: KFUM, Kam, N
1999: Bækkelagets SK, N
2000: Hægebostad, N
2001: Grei SF, N
2002: Spangereid IL, N
2003: Bømlo, N
2004: Hødd, N
2005: Herd, N
2006: Spjelkavik, N
2007: Øygard, N
2008: Sogndal, N – Vestre Gran, N
2009: Sandane, N
2010: Mjølner, N
2011: Follese FK, N
2012: Herd, N
2013: Dahle, N
2014: Håkvik, N
2015: Syril IL, N

Klasse W (ny klasse 2010)
2010: Kaohsiung, TWA
2011: Bergen Nord/Hovding, N
2012: LSK Kvinner, N
2013: Hødd, N
2014: Sandviken/Varegg, N
2015: Kolbotn, N

Klasse K (historisk)
1993: Bærum, N
1994: Lyn SFK, N

Klasse W (historisk)
1998: Salangen, N
1999: Braskereidfoss IL, N

Klasse X (historisk)
1998: Larvik, N
1999: IL BUL, N

VINNERE UNIFIED
Klasse Z
2000: Brane Tigers, N
2002: Lillestrøm SK, N
2003: Brane Tigers, N
2004: Z01: Flisa Stars, N
Z02: Larvik Turn COOP, N
2005: Z01: Eik Tønsberg, N
Z02: Larvik Turn, N
Z03: Borgen, N
2006: Z01: Eik-Tønsberg, N
Z02: Åmot IL, N
Z03: Røa IL, N
2007: Z01: Elverum, N
Z02: Flisa Stars, N
Z03: Borgen, N
2008: Z01: Åmot, N
Z02: Borgen, N
2009: Z01: Elverum, N
Z02: Borgen, N
2010: Z01: Elverum Unified, N
Z02: Borgen, N
2011: Elverum, N
Brane Tigers, N
2012: ZO1: Elverum fotball 2, N
Z02: Larvik Turn hvit, N
Z03: Eik IF Tønsberg, N
2013: ZO1: Follo, N
Z02: Brane Tigers og Eik Tønsberg Unified
Z03: Larvik Turn Hvit – Brane Tigers
2014: Z01: Elverum
Z02: Vålerenga Unified og Åmotkameratene
Z03: Larvik Girl Power
2015: Z1: Vear
Z2: Tempo IF Moss
Z3: Gjekstad/Østerøya
Z4: Mjøndalen og Brane Tigers