Bækkelagets Sportsklub/Norway Cup, Ekebergveien 101, 1178 Oslo
Postadressse: Postboks 44, Bekkelagshøgda, 1109 Oslo

 

Åpningstider: 08.30 til 16.00, mandag til fredag.

 

Tlf: 22 66 02 00.

E-post: nc@bsknc.no


Generalsekretær: 
Tony Isaksen
Tlf: 22 66 02 00
E-post: tony@bsknc.no


Kommunikasjon-, salg- og marked BSK/Norway Cup:
Leder: Trygve Nielsen
Tlf: 22 66 02 00

Mobil: 901 86 689
E-post: trygve@bsknc.no


Salgs og Markeds Konsulent:
Martin Andersson
Tlf: 22 66 02 00
E-post: martin@bsknc.no 

 

Kommunikasjonsrådgiver:
Hilde Østerkløft
Tlf: 22 66 02 00

Mobil: 948 17 383
E-post: hilde@bsknc.no


Presseansvarlig/utenlandsavdelingen:
Lucy Thoresen
Tlf: 22 66 02 00
E-post: lucy@bsknc.no


Sekretariatsleder og leder utenlandsavdelingen Norway Cup:
Toril Kristoffersen
Tlf: 22 66 02 00
E-post: toril@bsknc.no


Innkvarteringsansvarlig Norway Cup:
Rolf Fjeld
Tlf: 22 66 02 00
E-post: rolf@bsknc.no

 

Klubbsekretær BSK:
Vibeke Weiby
Tlf: 22 66 02 00
E-post: vibeke@bsknc.no