Dommeroppsett TV2-dekning 4.august

Dommeravdeling har satt opp dommere til TV2-kamper på Ekeberg Bane 3 for 4.august

Se hele oppsettet her.

ROSENDAL TL ROSENDAL/USKEDAL – HOLMLIA SK
Klasse: S Playoff A (1/16 Final)
Dato: 04.08 – 09:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Tom Nerac (Jersey Football Association, Channel Islands)
Assistentdommer 1: Chris Howes (Bedfordshire Football Association, England)
Assistentdommer 2: Hattun Rune Bø (Sotra Sportsklubb, Hordaland Fotballkrets)

ASKIMS IK – RAUMNES & ÅRNES 1
Klasse: C Playoff A (1/16 Final)
Dato: 04.08 – 10:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Niklas Løvheim (FK Tromsøysund, Troms Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Nahed Abu Rayya (IL Skrim, Buskerud Fotballkrets)
Assistentdommer 2: William Holland Larssen (Grane Arendal Fotball IK, Agder Fotballkrets)

FREI FK – ØRN HORTEN, FK
Klasse: A 18/19 Playoff A (1/16 Final)
Dato: 04.08 – 11:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Cato Systad (Frøya Fotball, Hordaland Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Peter Ibbotson (Brampton, Ontario, Canada)
Assistentdommer 2: Alex Letona

SOGNDAL IL – SKEDSMO
Klasse: R Playoff A (1/16 Final)
Dato: 04.08 – 12:30
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Peter Ibbotson (Brampton, Ontario, Canada)
Assistentdommer 1: Lars Johan Hammer (Vartdal TIL- Fotball, Sunnmøre Fotballkrets)
Assistentdommer 2: André Iversen (Farsund IL – Fotball, Agder Fotballkrets)

SÆDALEN IL – BREMNES IL
Klasse: A 17 Playoff A (1/8 Final)
Dato: 04.08 – 15:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Simen Eilertsen (Sørvikmark IL, Hålogaland Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Johan William Grundt (Eidskog Fotball, Indre Østland Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Jack Scott (Bedfordshire Football Association, England)

GIMSE IL – NORDRE LAND IL
Klasse: Q 18/19 Playoff A (1/8 Final)
Dato: 04.08 – 16:45
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: David Bobko
Assistentdommer 1: Martin Akervold (Kalandseid IL, Hordaland Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Jan-Andreas Müller (Kjøkkelvik IL, Hordaland Fotballkrets)

 

Foto: Krister Halvorsen