Dommeroppsett TV2-dekning 3.august

Dommeravdeling har satt opp dommere til TV2-kamper på Ekeberg Bane 3 for 3.august

Se hele oppsettet her.

TISTEDALEN TIF – FAGERNES IL 2
Klasse: B Playoff A (1/64 Final)
Dato: 03.08 – 09:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: David White (Scotland)
Assistentdommer 1: Aleksander Vermundsen (Kopervik IL, Rogaland Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Andreas Larsen (SK Baune, Hordaland Fotballkrets)

SKJOLD IL – STOKKE IL 1
Klasse: C Playoff A (1/64 Final)
Dato: 03.08 – 10:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Aleksander Vermundsen (Kopervik IL, Rogaland Fotballkrets)
Assistentdommer 1: David White (Scotland)
Assistentdommer 2: Øyvind Fredriksli Dalen (Rindal IL, Trøndelag Fotballkrets)

ODDA FK – SANDANE TURN OG IL
Klasse: C Playoff A (1/64 Final)
Dato: 03.08 – 11:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Jan Gnip
Assistentdommer 1: Justin Kersten
Assistentdommer 2: Johan Hano (Lia IL, Agder Fotballkrets)

STEGABERG IL – STORDAL IL
Klasse: R Playoff A (1/32 Final)
Dato: 03.08 – 13:15
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: OFK T Kvinner Kursdommer
Assistentdommer 1: OFK T Kvinner Kursdommer
Assistentdommer 2: OFK T Kvinner Kursdommer

READY – STRINDHEIM IL
Klasse: R Playoff A (1/32 Final)
Dato: 03.08 – 14:25
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Ole Storjohann
Assistentdommer 1: Andreas Lier Arntzen (Sjetne IL, Trøndelag Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Joakim Stø Arntzen (Risør FK, Agder Fotballkrets)

NARDO FK 1 – SØRREISA IL FOTBALL
Klasse: B Playoff A (1/32 Final)
Dato: 03.08 – 15:30
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Øyvind Nesdal Birkeland (Spk. Herd, Sunnmøre Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Benjamin Landsvik (Tertnes Fotball, Hordaland Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Øyvind Fredriksli Dalen (Rindal IL, Trøndelag Fotballkrets)

NORDSTRAND IF 1 – MINDE IL
Klasse: C Playoff A (1/32 Final)
Dato: 03.08 – 17:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Kevin Behrens (Germany)
Assistentdommer 1: Andreas Kalgraff (Ås IL Fotball, Østfold Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Thanh Tan Tran

NESBYEN IL – FLØY
Klasse: B Playoff A (1/32 Final)
Dato: 03.08 – 20:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Tom Knight (Nottinghamshire FA, England)
Assistentdommer 1: Kenneth Blix (Austevoll IK, Hordaland Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Tom Pedersen (IL Sandviken, Hordaland Fotballkrets)

 

Foto: Fabian Stratenschulte