Dommeroppsett TV2-dekning 1.august

Dommeravdeling har satt opp dommere til TV2-kamper på Ekeberg Bane 3 for 1.august

Se hele oppsettet her.

BØMLO IL – FK BRAGE TRONDENES
Klasse: S (J14)
Dato: 01.08 – 08:45
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Lars Johan Hammer (Vartdal TIL- Fotball, Sunnmøre Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Kristoffer Nyberg (Sjetne IL, Trøndelag Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Abbas Tamimi (Ørsta IL – Fotball, Sunnmøre Fotballkrets)

FLORØ SK 1 – ELVERUM FOTBALL 1
Klasse: C (G14)
Dato: 01.08 – 09:45
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Ilkay Yerli ()
Assistentdommer 1: Niklas Løvheim (FK Tromsøysund, Troms Fotballkrets)
Assistentdommer 2: William Holland Larssen (Grane Arendal Fotball IK, Agder Fotballkrets)

STORM BK – TROMSØ IL
Klasse: R (J15 / 16)
Dato: 01.08 – 10:45
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: James Tedford (Glasgow, Scotland)
Assistentdommer 1: Rahand Bazaz (Østsiden IL, Østfold Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Abdul Khadir Sudi (Grane Arendal Fotball IK, Agder Fotballkrets)

IL BJARG 1 – BERG IL
Klasse: B (G15 / 16)
Dato: 01.08 – 12:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Dominique Reise ()
Assistentdommer 1: Martin Knudsen (Tertnes Fotball, Hordaland Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Jørgen Holen (Charlottenlund Sportsklubb, Trøndelag Fotballkrets)

TORRIDAL IL – TIL HOVDING
Klasse: A 17 (G17)
Dato: 01.08 – 13:10
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Andrew M. Parody (Gibraltar FA)
Assistentdommer 1: Adrian Forsberg (Drammens BK, Buskerud Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Sebastian Rekdal (IL Gneist, Hordaland Fotballkrets)

CHARLOTTENLUND SK – GANDDAL IL
Klasse: Q 17 (J17)
Dato: 01.08 – 14:25
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Marc Schüler (Germany)
Assistentdommer 1: Vetle Borås Rike (Grane Arendal Fotball IK, Agder Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Per-Inia Brekke (Hareid IL, Sunnmøre Fotballkrets)

PORSANGER IL – STEINKJER FK 1
Klasse: B (G15 / 16)
Dato: 01.08 – 15:40
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Asbjørn Håre (Fjøra FK, Sogn og Fjordane Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Håkon Seljen (Spk Herd, Sunnmøre Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Sheridan Bliss (Suffolk FA, England)

OTTA IL /SEL – HALLINGDAL FK
Klasse: Q 18/19 (J18 / 19)
Dato: 01.08 – 16:50
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Terje Klungsøyr (Mork IL – Fotball, Sunnmøre Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Jakob Søgnen (Gaular IL, Sogn og Fjordane Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Magne Jonny Krumsvik (IL Hødd, Sunnmøre Fotballkrets)

SPK HERD – ÅSANE FOTBALL
Klasse: A 18/19 (G18 / 19)
Dato: 01.08 – 20:00
Sted: Ekeberg – Bane 3
Dommer: Björn Behrens ()
Assistentdommer 1: Trygve Føreland Pedersen (Kalandseid IL, Hordaland Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Simen Eilertsen (Sørvikmark IL, Hålogaland Fotballkrets)

 

Photo Courtesy of Fabian Stratenschulte