Dommeroppsett for Finalene – 5.8

HØLEN/SON/VESTBY FOTBALL – STRØMSGODSET IF
Klasse: Z-A Playoff A – Final (Unified Football)
Dato: 05.08 – 10:00
Sted: 1A EK7
Dommer: Willy Furu (Buøy IL, Rogaland Fotballkrets)

ÅMOT IF – LILLESTRØM SK
Klasse: Z-B Playoff A – Final (Unified Football)
Dato: 05.08 – 10:00
Sted: 1B EK7
Dommer: Arild Furu (Buøy IL, Rogaland Fotballkrets)

GJEKSTAD & ØSTERØYA IF – FJELLHAMAR
Klasse: Z-C Playoff A – Final (Unified Football)
Dato: 05.08 – 10:45
Sted: 1A EK7
Dommer: Walter Lyngwa (Begby IL, Østfold Fotballkrets)

VEAR IF – MJØNDALEN IF
Klasse: Z-D Playoff A – Final (Unified Football)
Dato: 05.08 – 10:45
Sted: 1B EK7
Dommer: Torgeir Stenstad (Skarphedin IL, Telemark Fotballkrets)

KOLBOTN IL 2 – HAMNA IL
Klasse: P Playoff A – Final (J13)
Dato: 05.08 – 12:30
Sted: 1B EK7
Dommer: Marius Kristiansen (Laksevåg TIL, Hordaland Fotballkrets)
Fjerdedommer: Mads André Aune (Rælingen, Akershus Fotballkrets)

DANIELLEE FC (IRAN) – GAZA UNRWA FOOTBALL TEAM (PALESTINE)
Klasse: M Playoff A – Final (G13)
Dato: 05.08 – 12:30
Sted: 1A EK7
Dommer: Kay Siver Bø (Sotra Sportsklubb, Hordaland Fotballkrets)
Fjerdedommer: Jesper Gustafsson (Gjerdrum, Akershus Fotballkrets)

TRIO IL – FJELLHAMAR
Klasse: F Playoff A – Final (G14)
Dato: 05.08 – 13:30
Sted: 1A EK7
Dommer: Petter Schuts (Sotra Sportsklubb, Hordaland Fotballkrets)
Fjerdedommer: Bjørn Martinsen (IF Huringen, Buskerud Fotballkrets)

SKODJE IL – STRINDHEIM IL
Klasse: V Playoff A – Final (J14)
Dato: 05.08 – 13:30
Sted: 1B EK7
Dommer: Petr Cikara (Prague, Czech Republic)
Fjerdedommer: Debasse Virgil Tresor Dion (Løvenstad, Akershus Fotballkrets)

ØRSTA IL KVIT – NORDSTRAND IF
Klasse: E Playoff A – Final (G15 / 16)
Dato: 05.08 – 14:45
Sted: 1A EK7
Dommer: Ilkay Yerli (Hannover, Germany)
Fjerdedommer: Olav Johannessen (FK Bergen Nord, Hordaland Fotballkrets)

ULLENSAKER/KISA FOTBALL – FK SALTDALKAMERATENE
Klasse: U Playoff A – Final (J15 / 16)
Dato: 05.08 – 14:45
Sted: 1B EK7
Dommer: Martin Akervold (Kalandseid IL, Hordaland Fotballkrets)
Fjerdedommer: Jørn Willy Andersen (Rolvsøy IF, Østfold Fotballkrets)

BRYNE FK – SK TRYGG/LADE
Klasse: W Playoff A – Final (J17 / 18 / 19)
Dato: 05.08 – 16:15
Sted: 1A EK7
Dommer: Manuel Dos Santos (Hannover, Germany)
Fjerdedommer: Andreas Bonde Thornsen (Kalundborg, Denmark)

BUD IL – GJELLERÅSEN
Klasse: T Playoff A – Final (J13)
Dato: 05.08 – 18:00
Sted: 01 EK9
Dommer: Diana Junia Mukasa (Hurdal, Akershus Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Per-Inia Brekke (Hareid IL – Fotball, Sunnmøre Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Victoria Alexandra Pedersen (Kvæfjord IL – Fotball, Hålogaland Fotballkrets)
Fjerdedommer: Chris Hissey (Leighton Buzzard, Bedfordshire, England)

FYLLINGSDALEN FK – LIZZY FOOTBALL CLUB (GHANA)
Klasse: D Playoff A – Final (G13)
Dato: 05.08 – 19:15
Sted: 01 EK9
Dommer: Erlend Reigstad (Ottestad IL, Indre Østland Fotballkrets)
Assistentdommer 1: Isak Aarøen (Førde IL, Sogn og Fjordane Fotballkrets)
Assistentdommer 2: Sebastian Rekdal (IL Gneist, Hordaland Fotballkrets)
Fjerdedommer: Naser Alinejad (SK Vard Haugesund, Rogaland Fotballkrets)